Onkoloji alanında yapılan araştırmalardan seçilecek  olan üç araştırmaya Onkoloji Hemşireliği Derneği tarafından ödül verilecektir.

ULAŞIM

ŞEHİR İÇİ ULAŞIM

Edirne şehir ulaşımı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

EDİRNE'YE ULAŞIM

HAVAYOLU İLE; Edirne il sınırında havalimanı bulunmamaktadır. Tekirdağ Çorlu Havalimanı yada İstanbul Yeni Havalimanı'nı kullanarak Edirne'ye ulaşabilirsiniz. 
İstanbul Havalimanı'ından  HAVAİST araçlarıyla İstanbul Otogarı’na gidip şehirlerarası otobüslerle Edirne’ye ulaşabilirsiniz. Bu noktada İstanbul Havalimanı’ndan Esenler Otogarı’na giden HAVAİST araçları size yardımcı olacaktır. Esenler Otogarı‘na giden HAVAİST araçlarının bilgilerini ESENLER OTOGAR HAVAİST sayfasında bulabilirsiniz.

DEMİRYOLU İLE; Halkalı Tren Garı'nı kullarak Edirne'ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Halkalı’dan Edirne yönüne giden tren seferleriyle ilgili bilgiyi https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresinde bulabilirsiniz.

KARAYOLU İLE; İstanbul'dan saat başı Edirne'ye otobüs seferleri ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi, Bursa, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerden de Edirne'ye karşılıklı otobüs seferleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.