Onkoloji alanında yapılan araştırmalardan seçilecek  olan üç araştırmaya Onkoloji Hemşireliği Derneği tarafından ödül verilecektir.

Kayıt

ONLINE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

KAYIT TİPİ
KAYIT BEDELİ
Öğrenci (Lisans) 200,00 TL
Diğer (Araştırma Görevlisi - Öğretim Üyesi - Akademisyen) 225,00 TL

* Kredi kartı ile yapılacak olan ödemelerde, bankamatik kartları geçerli olmamaktadır. Bilgilerini girdiğiniz kartınızın, kredi kartı özelliği olmasına dikkat ediniz. 
* Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler anlık kartınızdan çekilememekte olup kayıt detaylarınızın kontrolleri yapıldıktan sonra takip eden 4 iş günü içinde çekim yapılmakta ve tarafınıza onay maili gönderilmektedir.

Kayıt ücretine dahil olan hizmetler;
• 03- 04 Haziran 2021 tarihlerinde sanal platformda gerçekleștirilecek tüm oturumlara erișim hakkı,
• Dijital sertifika hakkı, (Katılımcıların toplantılara katılımları sistem tarafından ölçülendirilmektedir.)
• Dijital bildiri kitabına erișim ve indirme hakkı,
• Kongre kapsamında sunulacak olan sözlü ve poster bildiri sunumlarına erișim hakkı,

İptal Şartları:

* Daha önceden kayıt olup ödemesini yapan katılımcılara sanal kongre değişikliğinden doğan fiyat farkı iade edilecektir. İadenin gerçekleşmesi için İadenin gerçekleşmesi için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi giriniz

* Daha önceden kayıt olup ödemesini yapan katılımcılar sanal kongre değişikliğinden dolayı iptal talep ederse %40 kesinti uygulanmaktadır ve 25 Şubat itibariyle iptal kabul edilmemektedir. İsim değişikliği yapılabilir. İadenin gerçekleşmesi için aşağıdaki linke tıklayarak bilgilerinizi giriniz

** Iban numaralarının eksik veya hatalı girilmesi, isim benzerlikleri, iadenin türünün belirtilmemesi  vb gibi sebeplerden ötürü karışıklık ve mağduriyet yaşanmaması adına iade başvurularının mail olarak değil online kayıt formu ile alınmasına karar verilmiştir. İşleminizin tamamlanabilmesi için lütfen aşağıdaki linki tıklayarak başvurunuzu yapınız;

İADE / İPTAL TALEPLERİ İÇİN KAYIT FORMU

** İade işlemleri için ilgili formu doldurmanız YETERLİDİR. Kayıt ekranında "Kaydınız başarıyla alınmıştır, teşekkürler..." ibaresini gördüyseniz, işleminiz listeye alınmış demektir. Ayrıca konfirmasyon maili gelmemektedir bu nedenle çağrı merkezimizi aramanıza gerek yoktur. İadeler toplu olarak yapılacağı için tüm başvuruların tamamlanması beklenmektedir. İşlemler kongre sonrasında yapılacaktır. 

 

ÖDEME VE BANKA BİLGİLERİ

Ödemenin banka havalesi ile yapılması durumunda aşağıdaki hesaba yatırılan ödemenin dekontunun esin@motto.tc e-posta adresine iletilmesi gerekmektedir. Kaydınız ödemeniz ile eşleştirildikten sonra onaylanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.
  CİNSİ      BANKA
    TL

Hesap adı: MOTTO ORGANİZSYON YAZILIM LTD.ŞTİ
Banka Adı: GARANTİ BANKASI - KEMERALTI ŞUBESİ
TL Hesap No: 6297059
Iban No: TR09 0006 2000 7300 0006 2970 59

AÇIKLAMA: UHOK (Ödeme sırasında mutlaka yazılmalıdır.)

 

ONLINE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

Etkinlik Tarihi
3-4 Haziran 2021

 

Bildiri Gönderim Son Tarihi
22 Mart 2021
 

MOTTO TURİZM
Tel :(+90 232)  446 06 10
Fax:(+90 232)  446 07 11
esin@motto.tc
www.motto.tc

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.